Przejdź do treści

Polityka prywatności

Polityka ochrony prywatności
Data wejścia w życie 11 sierpnia 2023 r.

Niniejsza Polityka Prywatności opisuje politykę firmyekonto-bankowe.pl, Lubelska 10, lubelskie 24-100, Polska, e-mail: matkomis1022@gmail.com, telefon: 600100900na kolekcji, wykorzystywania i ujawniania twoich informacji, które zbieramy podczas korzystania z naszej strony internetowej ( https://ekonto-bankowe.pl ). (Serwis”). Uzyskując dostęp lub używając the Service, wyrażasz zgodę na gromadzenie, wykorzystywanie i ujawnienie twoich danych zgodnie z tym Polityka prywatności. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, proszę nie uzyskiwać dostępu ani nie korzystać z Usługi.

Możemy zmienić niniejszą Politykę prywatności w dowolnym momencie bez wszelkie wcześniejsze powiadomienia i opublikuje poprawioną wersję Polityka Prywatności w Serwisie. Zmieniona Polityka będzie obowiązywać po 180 dniach od daty zmieniona Polityka zostanie opublikowana w Serwisie, a Twoje dalszego dostępu lub korzystania z Usługi po tym czasie będzie oznaczać Twoją akceptację zmienionej Polityki Prywatności Polityka. Dlatego zalecamy okresowe przejrzyj tę stronę.

 1. Jak wykorzystujemy Twoje dane:

  Będziemy wykorzystywać informacje, które zbieramy o Tobie w następujących celach:

  1. Marketing/promocja

  Jeśli chcemy wykorzystać Twoje dane w jakimkolwiek innym celu celu poprosimy Cię o zgodę i wolę wykorzystaj swoje dane tylko po otrzymaniu zgodę, a następnie wyłącznie w celu (celach) dla które wyrażają zgodę, chyba że jesteśmy do tego zobowiązani inaczej zgodnie z prawem.

 2. Twoje prawa:

  W zależności od obowiązującego prawa, możesz mieć prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania lub usuwania danych osobowych lub otrzymać kopię swoich danych osobowych danych, ograniczyć lub sprzeciwić się aktywnym przetwarzanie Twoich danych, poproś nas o udostępnienie (przeniesienie) swoje dane osobowe innemu podmiotowi, wycofać wszelkie udzielone nam zgody przetwarzać Twoje dane, prawo do wniesienia skargi z upoważnieniem ustawowym i takimi innymi prawami jakie mogą być istotne na mocy obowiązujących przepisów prawa. Do skorzystać z tych praw, możesz napisać do nas na adres matkomis1022@gmail.com. Odpowiemy na Twoje zażądać zgodnie z obowiązującym prawem.

  Pamiętaj, że jeśli nie pozwolisz nam zbierać lub przetwarzać wymagane dane osobowe lub cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w celu wymaganych celów, możesz nie mieć dostępu lub korzystać z usług, dla których Twoje dane był poszukiwany.

 3. Pliki cookie itp.

  Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak ich używamy oraz Twoje wybory związane z tym śledzeniem technologii, zapoznaj się z naszą Polityka Cookies.

 4. Bezpieczeństwo:

  Bezpieczeństwo Twoich informacji jest dla nas ważne nas i zastosujemy rozsądne środki bezpieczeństwa aby zapobiec utracie, niewłaściwemu lub nieautoryzowanemu użyciu zmiana twoich danych w ramach naszych kontrola. Jednak biorąc pod uwagę nieodłączne ryzyko, my nie może zagwarantować absolutnego bezpieczeństwa i w związku z tym nie możemy zapewnić ani zagwarantować bezpieczeństwo wszelkich informacji, które nam przekazujesz i robisz to na własne ryzyko.

 5. Skarga / Inspektor ochrony danych:

  Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dot przetwarzanie twoich informacji, które są dostępne z nami, możesz wysłać wiadomość e-mail do naszego urzędnika ds. skarg na adres ekonto-bankowe.pl, Lubelska 10, ema